Одржана једанаеста по реду обука из програма „Учење о геноциду почињеном над Србима“

Велики одзив наставника и њихова посвећеност стручном усавршавању још једном су потврдили значај нашег програма „Учење о геноциду почињеном над Србима“.

Управо зато данас смо посетили Чачак, где је у просторијама ОШ ,,Милица Павловић” одржана једанаеста по реду обука из овог програма.

Наставници из образовних установа источне Србије имали су прилику да чују излагања истакнутих стручњака: проф. др Милоша Хрњаза, ванредног професора Факултета политичких наука, др Милана Гулића, научног саветника у Институту за савремену историју, као и колега из Музеја жртава геноцида — Јасмине Тутуновић Трифунов, др Ненада Антонијевића, Гавра Буразора, Биљане Марцојевић и др Милице Карић.

Хвала свим наставницима на активној размени искустава, питањима и искреној посвећености неговању културе сећања.